Tłumacz

Realizowane programy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Władca Słów i Matlandia Drukuj
piątek, 11 stycznia 2019 19:43

Dla wszystkich uczniów klas IV- VI naszej szkoły został zakupiony dostęp na 6 miesięcy do programów Władca Słów i Matlandia.

Praca z programem "Władcy słów" to nauka języka polskiego przez zabawę, z której nie ma się ochoty rezygnować w momencie, kiedy kończy się lekcja. To podróż na nieznane lądy z ulubionymi bohaterami, którzy są przewodnikami w odkrywaniu i utrwalaniu materiału z ortografii, wiedzy o języku, tworzeniu wypowiedzi pisemnych i czytaniu ze zrozumieniem. Zadania mają wiele wariantów, dużą dawkę wiedzy, którą uczniowie mogą wykorzystać przygotowując się do sprawdzianów lub pisząc zadania domowe. Z programu uczniowie mogą korzystać nie tylko w szkole ale też i w domu.

Matlandia to program online wspierający naukę matematyki w czwartej, piątej oraz szóstej klasie szkoły podstawowej. Bajkowa sceneria oraz animowane postaci sprawiają, że dzieci z zainteresowaniem i zaangażowaniem rozwiązują zadania matematyczne. Program doskonali biegłość rachunkową, ćwiczy pamięć i logiczne myślenie. Kładzie nacisk na wykorzystanie matematyki w codziennych sytuacjach.