Tłumacz

Realizowane programy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Drukuj
wtorek, 20 czerwca 2017 01:22

W dniach 3-  10 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom pod hasłem „CZYTANIE ZBLIŻA”. Z tej okazji w bibliotece szkolnej odbywały cię poranne spotkania czytelnicze, podczas których czytano najpiękniejsze baśnie dla dzieci.

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to największe doroczne święto w ramach trwającej nieprzerwanie od 2001 roku kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”

Hasło tegorocznej akcji „Czytanie zbliża” szczególnie dedykujemy rodzicom i opiekunom naszych uczniów  z prośbą, aby czytali  swoim dzieciom 20 minut dziennie. Jest to czas, w którym przypomina się dorosłym, że czytanie dziecku jest najprostszym sposobem na wychowanie mądrego, kulturalnego i szczęśliwego człowieka, a dzieciom pokazuje, że czytanie jest ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu.

Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej organizatorów akcji: http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/.

Hanna Jany